پخش سریال رودخانه برفی از شبکه یک

پخش سریال رودخانه برفی از شبکه یک

در این مطلب برای شما عزیزان از سری مقالات بخش فرهنگ و هنر ، بازیگران ، سینما ، حواشی بازیگران و … مطلب جذاب و خواندنی آماده کرده ایم که در ادامه می خوانید. با مجله تفریحی نارگون همراه شوید

سریال رودخانه برفی

پخش سریال رودخانه برفی از شبکه یک

سریال «رودخانه برفی» به کارگردانی پاول مالونی، محصول کشور استرالیا است. این مجموعه بین سال‌های ۱۹۹۳ تا ۱۹۹۶ ساخته شد و در بسیاری از کشورها از جمله انگلیس، آمریکا، فرانسه، لهستان و نروژ پخش شده است.

به نقل از روابط عمومی شبکه یک، «رودخانه برفی» که با الهام از شعری با همین نام، سروده «بانجو پترسون» ساخته شده و داستان آن مربوط به مت مک گرگور معروف به مرد رودخانه برفی است که مزرعه‌داری موفق در پترسون ریچ است که به همراه خانواده خود مشغول کشاورزی و گله‌داری است.

اندرو کلارک، وندی هیوز، برت کلیمو، هیو جکمن، گای پیرس، رابرت مک گرگور، ویکتوریا بلکوود، روت ویتنی و هربرت الیوت از بازیگران سریال «رودخانه برفی» هستد.

بسیاری از بازیگرانی که در این سریال حضور داشتند امروزه تبدیل به بازیگران سرشناس سینما شده‌اند که از آن جمله می‌توان به گای پیرس بازیگر فیلم‌های «یادآوری» و «محرمانه لس آنجلس» و هیو جکمن بازیگر «مردان ایکس» و «بینوایان» اشاره کرد.

سریال «رودخانه برفی» در ۳۹ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای از یکشنبه ۲۵ تیر، هر روز ساعت ۱۰ صبح از شبکه یک پخش خواهد شد.