نوید محمدزاده برنده جایزه آسیا پاسیفیک شد

نوید محمدزاده برنده جایزه آسیا پاسیفیک شد

نوید محمدزاده در یازدهمین دوره مراسم آسیا پاسیفیک جایزه خود را به زلزله‌زدگان کرمانشاه اهدا کرد.نوید محمدزاده در یازدهمین دوره جوایز آسیا پاسیفیک در شاخه بهترین بازیگر مرد  برای بازی در «بدون تاریخ بدون امضا» شایسته تقدیر دانسته شد و جایزه‌ای ویژه گرفت. جایزه اصلی این بخش برای بازی در فیلم «نیوتون» به راجکومار رائو از کشور هندوستان اهدا شد.

 

 

به گزارش نارگون و به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین ، محمدزاده هنگام دریافت جایزه خود گفت: «ممنونم از هیات محترم داوران. مردم ایران آدم هایی هستند که در بحران عقایدشان را از هر جناحی کنار می گذارند و با هم متحد می شوند مثل اتفاقی که در غرب کشور افتاد. من به نمایندگی از این مردم این جایزه را به زلزله زدگان کرمانشاه تقدیم می کنم. چه کسانی که رفتند چه بازماندگان و چه کسانی که پس از آن به دنیا خواهند آمد.»

ناتا موروانیدزه از کشور گرجستان برای بازی در فیلم «مادر ترسناک» جایزه بهترین بازیگر زن را دریافت کرد.آندره زویاگینتسف فیلمساز سرشناس روس جایزه بهترین کارگردانی را برای فیلم «بی عشق» از آن خود کرد. «بی عشق» نماینده روسیه در نودمین دوره اسکار است.فیلم «مادر ترسناک» به کارگردانی آنا اوروشادزه از کشور گرجستان که پیش از این جایزه بهترین بازیگر زن را دریافت کرده بود، جایزه بزرگ هیات داوران را نیز از آن خود کرد.

در نهایت جایزه بهترین فیلم یازدهمین دوره جوایز آسیا پاسیفیک به فیلم «سرزمین عزیز» به کارگردانی وارویک تورنتون از کشور استرالیا اهدا شد.این مراسم از ساعاتی قبل آغاز شد و جوایز بخش‌هایی چون فیلمنامه و فیلمبرداری و سینمای جوان و … اهدا شد.