مریل استریپ چهارمین اسکار خود را برای فیلم پست می گیرد

مریل استریپ چهارمین اسکار خود را برای فیلم پست می گیرد

مریل استریپ تا کنون ۲۰ باز نامزد دریافت جایزه اسکار بوده که از میان آنها ۳ بار موفق به دریافت این جایزه شده است. به عقیده برخی استریپ این دوره نیز شانس بردن اسکار را دارد.

 

مریل استریپ

 

به گزارش نارگون و به نقل از سینما پرس ، مریل استریپ بازیگر سرشناس سینمای هالیوود امسال با فیلم پست ساخته استیون اسپیلبرگ یکی از شانس‌های اصلی اسکار ۲۰۱۸ محسوب می شود. وی تاکنون ۲۰ بار کاندید این جایزه شده و سه بار آن را دریافت کرده است.

فیلم سینمایی پست ساخته استیون اسپیلبرگ ۲۲ دسامبر ۲۰۱۷ اکران بین‌المللی خود را از امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.این فیلم تاکنون دو بار تغییر نام داده است. در ابتدا اسپیلبرگ نام پست را انتخاب کرد اما بعد از آن اسم برگه‌ها یا همان اسناد را برگزید اما هفته پیش بار دیگر نام پست را نهایی اعلام کرد.

 

تام هنکس

 

این فیلم درمورد سیاست‌های امریکا بوده و به افشای اسناد و اطلاعات پنتاگون می‌پردازد. البته نام اسناد پنتاگون نامی است که رسانه‌ها به این فیلم داده‌اند و به تازگی نام برگه‌ها برای این فیلم انتخاب شده است.این فیلم از ۲۲ دسامبر توسط استودیوی فاکس قرن بیستم به صورت محدود اکران شده و یک هفته بعد از جوایز گلدن گلوب، از ۱۲ ژانویه ۲۰۱۸ در سینماهای سراسر دنیا روی پرده می‌رود.

 

تام هنکس

 

تام هنکس در نقش بن بردلی سردبیر روزنامه واشنگتن پست ظاهر خواهد شد و مریل استریپ هم بازی در نقش کاترین گراهام مدیر مسئول مصمم و پیگیر این نشریه امریکایی مقابل دوربین می‌رود.داستان این فیلم ماجرای انتشار اسناد محرمانه‌ای است که ارتباط مستقیم با نقش امریکا در جنگ ویتنام دارد. همین مقوله یکی از شانسهایی است که اسپیلبرگ برای دریافت اسکار دارد.