مربی چلسی : ترسی از رویارویی با بارسلونا و پاریسن ژرمن نداریم

مربی چلسی : ترسی از رویارویی با بارسلونا و پاریسن ژرمن نداریم

کونته مربی تیم چلسی نگران قرعه کشی دور حذفی نیست.

به گزارش نارگون و به نقل از نود، تساوی مقابل اتلتیکومادرید در آخرین بازی دور گروهی لیگ قهرمانان موجب شد تا چلسی به عنوان تیم دوم گروه به کار خود پایان دهد و به این ترتیب آن ها ممکن است در دور بعد با بارسلونا یا پاریسن ژرمن روبرو شوند، با این وجود کونته نگران قرعه کشی دور یک هشتم نهایی نیست. او در این باره چنین می گوید:

وقتی به دور حذفی می رسید، باید این آمادگی را داشته باشید که مقابل هر تیم بزرگی به میدان بروید. ممکن است مقابل بارسا، پی اس جی یا بشیکتاش به میدان برویم، به هر حال باید آماده باشیم. در عین حال، رقبا هم از تقابل با ما خوشحال نخواهند شد. یادم می آید که در جام ملت های اروپا، در گروه خود اول شدیم، سپس با اسپانیا بازی کردیم و در دور بعد با آلمان روبرو شدیم، اگر آلمان را شکست می دادیم باید با فرانسه بازی می کردیم، بنابراین همیشه اول شدن در گروه، خیلی هم مهم نیست. باید بابت صعود به دور بعد و این نمایش خوشحال باشیم.

نمایش خوبی در بازی مقابل اتلتیکو داشتیم، موقعیت های زیادی خلق کردیم و شایسته برد بودیم. موقعیت های خیلی خوب که می توانست به گل بدل شود ولی از آن استفاده نکردیم. در چنین بازی های بزرگ و حساسی، جزییات کوچک می توانند نتیجه نهایی بازی را رقم بزنند. گروه سختی داشتیم و باید بابت صعود خوشحال و راضی باشیم.