محمدرضا مظلومی برای چهار سال دیگر رئیس فدراسیون ورزش نابینایان شد

محمدرضا مظلومی برای چهار سال دیگر رئیس فدراسیون ورزش نابینایان شد

مجمع انتخابات فدراسیون ورزش نابینایان و کم بینایان به ریاست محمدرضا داورزنی و با حضور رباب شهریان به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک و اعضای مجمع فدراسیون در آکادمی ملی المپیک برگزار شد و محمدرضا مظلومی برای ۴سال آینده در سمت خود ابقا شد.

به گزارش نارگون، مظلومی با کسب ۳۶ رای از مجموع ۴۲رای اعضای مجمع برای ۴سال دیگر در سمت خود ابقا شد. محمدرضا بیدکی دیگر کاندیدای حاضر در این انتخابات هم ۴ رای آورد.

 حسین رجب پور، سامان پاکباز و هاجر صفرزاده به عنوان نماینده ورزشکاران، رضا دهقان به عنوان نماینده داوران، جواد فلفلی به عنوان نماینده مربیان و نمایندگانی از بهزیستی اصفهان و شهید هرندی به عنوان نمایندگان باشگاه‌ها از جمله رای دهندگان در این انتخابات بودند.

به گزارش ایسنا، محمدرضا مظلومی در مجمع انتخابات فدراسیون نابینایان و کم بینایان و قبل از رای گیری، اظهار کرد: فدراسیون نابینان و کم بینان در حال حاضر فضای خاصی برای خود ندارد و مستاجر شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی هستیم. من امیدوارم اگر برای چهار سال آینده انتخاب شوم با قول مساعد وزارت ورزش و جوانان تصمیم دارم زمینی را برای ساخت فضای ورزشی مناسب برای ورزشکاران نابینا و کم بینا آماده کنم.

وی گفت: از زمانی که به عنوان رییس فدراسیون نابینان و کم بینایان بودم در پی چهار سال گذشته بودجه استان‌ها را پنج برابر کرده‌ام و به دنبال این هستم که در آینده اعتبارات بیشتری را به استان‌ها تزریق کنم تا در هر استان یک ورزشگاه برای ورزشکاران نابینا و کم بینا ساخته شود.

مظلومی خاطرنشان کرد: تمام سعی من بر این است که بتوانم هر سال یک رشته به رشته‌های نابینان و کم بینایان اضافه کنم. در حال حاضر هشت رشته در بخش مردان و پنج رشته در بخش بانوان فعالیت می‌کنند که ما امید به افزایش تعداد جمعیت ورزشکاران نابینا و کم بینا و همچنین افزایش رشته های ورزشی در سال‌های آینده هستیم.

وی ادامه داد: اگر نفرات حاضر در مجمع به من اعتماد کنند و برای چهار سال آینده به عنوان رییس این فدراسیون دوباره انتخاب شوم قطعا در ادامه مسیر گام‌های موثری برخواهم داشت و برنامه‌های مدونی را پیش‌رو دارم.

مظلومی خاطرنشان کرد: زمانیکه ریاست این فدراسیون را بر عهده داشتم، این فدراسیون ۶۰۰ تا ۷۰۰ میلیون بدهکار بود و استان‌ها شرایط خوبی نداشتند اما در حال حاضر می‌گویم هیچ بدهی نداریم و با حمایتی که از استان‌ها انجام داده‌ایم، توانسته‌ایم روند کاری استان‌ها را به خوبی پیش ببریم. امروز نیز اگر به عنوان رییس فدراسیون نابینان و کم بینایان انتخاب شوم به استان‌ها قول می‌دهم که اعتبارات زیادی به آنها تزریق کنم تا بتوانند فعالیت خود را به طور گسترده ادامه دهند.

وی در پایان گفت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های من پس از تصدی این پست، توجه بیش از حد به زیرساخت‌هاست تا بتوانیم فضای بیشتری را برای ورزشکاران نابینا و کم بینا فراهم کنیم.