مجموعه عالیجناب به کارگردانی سام قریبیان وارد شبکه نمایش خانگی میشود

مجموعه عالیجناب به کارگردانی سام قریبیان وارد شبکه نمایش خانگی میشود

اولین قسمت از مجموعه عالیجناب به کارگردانی سام قریبیان از سیزدهم آذرماه وارد شبکه نمایش خانگی خواهد شد.قسمت اول عالیجناب به نویسندگی و کارگردانی سام قریبیان و تهیه‌کنندگی مسعود ردایی از سیزدهم آذرماه توسط موسسه هنرنمای پارسیان در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود.

 

 

به گزارش نارگون و به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، این سریال با تم سیاسی، پیش‌تر قرار بود خردادماه و همزمان با انتخابات ریاست جمهوری در دسترس مخاطبان قرار گیرد که در نهایت توزیع آن چند ماه به تعویق افتاد.

بازیگران اصلی این مجموعه به ترتیب حروف الفبا عبارتند از امیر آقایی، سعید آقاخانی، لیلا اوتادی، پرویز پورحسینی، حسین پاکدل، بابک حمیدیان، سحر دولتشاهی، امید روحانی، حسین سلیمانی، آزاده صمدی، حسین عرفانی، احسان کرمی، نازنین کریمی، حامد مدرس، صالح میرزاآقایی، پریوش نظریه، مهتاج نجومی و حسین یاری.

در اولین قسمت از عالیجناب خواهیم دید: «در زمان انتخابات ریاست جمهوری دکتر ملک در آستانه شکست با کمک یکی از سیاستمداران کارکشته معادلات انتخابات را به نفع خود تغییر می‌دهد. این اتفاق همزمان می‌شود با ورود زنی مرموز با نام مخفف ژ.آن به ایران که …»