ساندرا بولاک در فیلم تازه «بذار حرف بزنه»

ساندرا بولاک در فیلم تازه «بذار حرف بزنه»

«بذار حرف بزنه» فیلم تازه ساندرا بولاک ، یک درام پرتنش سیاسی و اجتماعی است که حال و روز این روزهای هالیوود و آمریکا را هم در دل خود مطرح می‌کند.

فیلمنامه این فیلم، براساس یک ماجرای واقعی نوشته شده و پیش‌بینی می‌شود در زمان نمایش عمومی، با جنجال و سروصدای زیادی روبرو شود. فیلمنامه بذار حرف بزنه را ماریو کوره آ نوشته و داستان آن در سال 2013 و در مجلس سنای ایالت تگزاس اتفاق می‌افتد. این داستان درباره سناتور وندی دیویس و نطق طولانی و بی‌وقفه 12 ساعته او در صحن مجلس است. تلاش‌های این سناتور با واکنش نمایندگان حزب جمهوریخواه روبرو شد و آنها، لایحه تازه‌ای را به مجلس سنا بردند که کار قیمومت فرزند و نگهداری او توسط مادر را راحت‌تر می‌کرد. البته در نهایت دادگاه عالی هم، رای خود را به نفع وندی دیویس صادر کرد.

به گزارش نارگون و به نقل از جام جم آنلاین ،فیلم بذار حرف بزنه داستان زندگی دیویس را از دوران نوجوانی و تحصیل دنبال می‌کند. او که در آن زمان یک مادر نوجوان بود، در کنار بزرگ کردن فرزند خود به فعالیت‌های اجتماعی‌اش ادامه داد و خیلی زود وارد عالم سیاست شد. دیویس فعالیت‌های اجتماعی و سیاسی اش را از زمان تحصیل در دانشگاه هاروارد نیویورک آغاز کرد. ساندرا بولاک که نقش این زن سیاستمدار را در جلوی دوربین بازی خواهد کرد، یکی از تهیه‌کنندگان اصلی آن هم هست. او این روزها به‌دنبال فیلمساز خلاقی است که بتواند فیلم خوبی از دل این فیلمنامه بیرون بیاورد.

در عین حال، او گوشه چشمی هم به اسکار و جایزه بهترین بازیگر زن دارد. با این حال، او می‌گوید: «با خبرهایی که این روزها درباره ظلم و ستم به زنان هنرمند و غیرهنرمند شنیده می‌شود، احساس می‌کنم بذار حرف بزنه می‌تواند سخنگوی خوبی برای زنان جامعه ما باشد.» فیلمبرداری این درام سیاسی برای اوایل سال جدید میلادی کلید زده می‌شود.