در فلسطین یخ نیست

در فلسطین یخ نیست

زمانی که مردم جهان به فکر پیدا کردن مخاطب برای دعوت به ایس باکت چلنج بودند ، فلسطین زیر آتش اسرائیل در عذاب بود. شاید وقتی به فکر بیماران ALS بودیم ، مردم یک کشور نمیدانستند بمب بعدی در کجای شهرشان فرود خواهد آمد. حالا این مردم فلسطین هستند که با Rubble Bucket Challenge خودنمایی میکنند. جایی که یخ نیست ، باید بر روی خود خرابه هارا بریزند.
سطل یخ

نقل از ابو یازان یک فلسطینی :

– اینجا آبی نیست ، اگر هم باشد برق همیشه قطع است، پس نمیتوانیم یخی داشته باشیم.

میثم یوسف یک دانشجوی فلسطینی:

ما به کمک مالی نیازی نداریم. پول نمیتواند “2133” شهید را بازگرداند. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا موج جدیدی را در شبکه های اجتماعی به راه بیندازیم.

به تازگی کمپینی در این رابطه از شنبه شروع به کار کرده است تا بتواند موج اینترنتی را آغاز کند.این کمپین از مردم جهان دعوت میکند تا سطلی پر از خاک را بر روی خود بریزند. تا به الان ، بسیاری از مردم جهان از این کمپین در شبکه های اجتماعی استقبال کرده اند و خیلی از مردم جهان ویدیو های خود را با تگ این نام های بر روی توییتر و فیس بوک قرار داده اند.
فلسطینیان با این کار خود میتوانند جو شبکه های مجازی را از ایس باکت چلنج به خود بازگردانند. این پیج در حال حاضر 7618 لایک دارد که همینطور دارد به آن افزوده میشود. خواننده معروف فلسطینی یعنی محمد آصف از این کمپین استقبال کرد و با ریختن سطلی پر از خاک بر روی خود ، به مردم جهان وضعیت فلسطین را نشان داد.