تمسخر آمار ببینندگان جوایز امی توسط دونالد ترامپ

تمسخر آمار ببینندگان جوایز امی توسط دونالد ترامپ

دونالد ترامپ رییس جمهور امریکا که در جوایز امی 2017 حسابی از سوی مجری برنامه استیون کولبر دست انداخته شد، شب گذشته با انتشار پستی در صفحه توییترش به آمار بینندگان این رویداد تلویزیونی واکنش نشان داد.به گزارش نارگون ترامپ در توییت اخیرش با لحنی تمسخرآمیز نوشته: «از این که دیدم آمار مخاطبان جوایز امی امسال تا چه اندازه افت کرده و افتضاح‌ترین رکورد دوران را زده، متاسف شدم. باهوش‌ترین افراد برگزارکننده این مراسم، «شرم‌آورترین» نتیجه ممکن را رقم زدند.»

همان‌طور که قبلا هم گزارش شد آمار بینندگان پخش زنده جوایز امی امسال تقریبا مشابه مراسم پارسال با 11.3 میلیون بیننده اعلام شده است. همزمان، آمار ببیندگان بزرگسال این برنامه تلویزیونی (49-18 سال) با افتی چشمگیر نسبت به سال گذشته همراه بوده که سازندگانش را دچار نگرانی کرده است.

استیون کولبر که اجرای شصت و نهمین مراسم اهدای جوایز امی را بر عهده داشت، بخشی از تک‌گویی خود را به تمسخر و دست انداختن ترامپ از جمله توییت‌هایش درباره جوایز امی 2013 اختصاص داد. ترامپ از این که در دریافت جایزه امی برای حضور در برنامه استعدادیابی «کارآموز» شکست خورده بود، حسابی به اهداکنندگان جوایز تاخته و در توییتی، تعصبات سیاسی را دلیل بی‌توجهی به خودش خوانده بود.