تازه‌ترین مصاحبه جواد نکونام و در مربیگری هر روز پخته و پخته تر

تازه‌ترین مصاحبه جواد نکونام و در مربیگری هر روز پخته و پخته تر

تازه‌ترین مصاحبه جواد نکونام حاوی نکته تازه‌ای است. جواد نکونام در مربیگری هر روز پخته و پخته تر می شود. جدا از عملکردی که او داشته و توانسته در حذفی با خونه به خونه شگفتی ساز شود و به نیمه نهایی برسد، او از نظر رفتاری هم کامل تر شده است. نکونام در تازه ترین مصاحبه اش با فارس، با وجود آنکه از سوی کی روش بی دلیل از تیم ملی کنار گذاشته شد، به حمایت از کی روش و شاگردانش پرداخت.

به گزارش نارگون و به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛ نکونام گفت: «اینکه شایعه شد من به تیم ملی برمی گردم، به گوش خودم هم رسید. راستش همانطور که گفتم فعلا تمام تمرکزم روی خونه به خونه است ولی خدمت به تیم ملی، یک افتخار بزرگ است. این را کتمان نمی کنم. واقعیت این است که فکر نمی کنم دیگر امکان همکاری ام با تیم ملی وجود داشته باشد ولی قطعا مثل هر ایرانی از ته دلم دعا می کنم تیم ملی موفق باشد. می توانیم در جام جهانی نتایج خوبی بگیریم، اگر حمایت درستی صورت گیرد. این تیم مملو از پتانسیل است.
کادر فنی خوبی هم داریم. همه چیز مهیاست و از این به بعد دیگر دست خودمان است. هر چه بکاریم، همانقدر برداشت می کنیم. نباید شب امتحان به فکر درست خواندن باشیم بلکه باید از همین حالا برنامه ریزی کنیم. مطمئنم برنامه ریزی صورت گرفته و فقط تیم ملی حمایت می خواهد چون کی روش استاد برنامه ریزی است. باید یک حمایت ملی ایجاد شود. باید همه پشت تیم ملی باشند. ایران نیاز به امکانات دارد. این خوب نیست که یک زمین تمرینی نداریم. مطمئنم فدراسیون هم تلاش خود را می کند اما فقط حمایت فدراسیون کفایت نمی کند.هزینه ها سنگین است و باید کل ایران از تیم ملی حمایت کنند.»

بی شک این اظهارات نکونام نشان می دهد حالا او حتی از گذشته هم پخته تر شده است. شاید اگر فرد دیگری جای نکو بود بعد از آنهمه حمایت و در مقابل رفتار کی روش، هرگز دلش با او صاف نمی شد ولی حالا که بحث تیم ملی وسط است، کاپیتان سابق ایران احساس می کند باید حمایت را در دستور کار قرار دهد.