بیوگرافی و عکسهای زیبا از آمیرا دستور

بیوگرافی و عکسهای زیبا از آمیرا دستور

آمیرا دستور (متولد ۷ مارس سال ۱۹۹۳) یک بازیگر هندی است.. او زندگی حرفه‌ای خود را در سن ۱۶ سالگی به عنوان مدل در آگهی‌های بازرگانی از جمله پاک و روشن، Dove (لوازم آرایش)، وودافون و Micromax آغاز نمود.

 

 

آمیرا دستور در تریلر فیلم تخیلی Mr. X ساخته موکش بات دیده شد.او همچنین در یک فیلم تامیل به نام Anegan در کنار Dhanush برنده جایزه ملی به ایفای نقش پرداخت و برنده جایزه SIIMA جایزه برای بهترین اولین بازیگر تامیل شد.

 

 

آمیرا دستور یا امی دستور در ۷ مارس سال ۱۹۹۳ متولد شد. تحصیلات خود را در کلیسای جامع و مدرسه John Connon آغاز نمود. تحصیلات دوره متوسطه خود را در مدرسه بین‌المللی Dhirubhai Ambani شروع نمود اما تحصیل را به دنبال بازیگری رها نمود. دستور پارسی است و به زبان انگلیسی، فرانسوی و گجراتی در خانه صحبت می‌کند. او در حال حاضر مشغول به تحصیل B. A در دانشگاه Mumbai’s HR است.آمیرا کار خود را به عنوان یک مدل در آگهی‌های بازرگانی آغاز نمود.

 

 

دستور اولین بازیگری خود را در سینمای هند- در فیلم عاشقانه درام Manish Tiwary به نام Issaq در کنار Prateik Babbar آغاز نمود. آمیرا اولین پروژه بین‌المللی خود را در فیلم کونگ فو یوگا در کنار جکی چان به پایان رساند که در تاریخ 3rd فوریه ۲۰۱۷ در هند منتشر شد.او همچنین در فیلمبرداری برای Oodi Oodi Uzhaikanum به ایفای نقشSanthanam می‌پردازد.