بیوگرافی و عکسهای جدید و زیبای کانی نیلسن

بیوگرافی و عکسهای جدید و زیبای کانی نیلسن

کانی نیلسن (متولد ۳ ژوئیهٔ ۱۹۶۵) بازیگر سینما می‌باشد. از جمله مهمترین فیلمهایی که در آنها ایفای نقش کرده می‌توان از زن شگفت‌انگیز، گلادیاتور، وکیل مدافع شیطان، شکار و ۳ روز برای کشتن نام برد. یکی از بازیگران سریال رئیس ساخته فرهاد صفی نیا نز هست که در سال ۲۰۱۲ از شبکه استارز به نمایش درآمد.

 

 

نیلسن در فردریکشاون دانمارک متولدشد. پدرش راننده اتوبوس ومادرش کارمند بیمه بود که به آهنگسازی نیز می‌پرداخت. او در خانواده ای مورمون پرورش یافت و در روستایی به نام الینگ بزرگ شد.

شروع بازیگری او در کنار مادرش و بازی روی نمایشنامه‌های محلی بود. در ۱۸ سالگی به پاریس رفت و به عنوان مدل و بازیگر مشغول به کارشد. او سپس به ایتالیا رفت و شروع به تحصیل در مدرسه درام رم کرد ومدتی نیز در میلان به سربرد. او سالهای زیادی در ایتالیا زندگی کرد و پس از آن راهی آمریکا شد که هم اکنون نیز در این کشور به سر می‌برد.

 

 

کانی نیلسن در فرانسه در چند فیلم ظاهر شد. او در سال ۱۹۹۶ به آمریکا رفت و در آنجا اولین فیلم انگلیسی زبان خود را تجربه کرد. او در فیلم وکیل مدافع شیطان بازی خوب و قابل قبولی در کنار آل پاچینو و کیانو ریوز از خود به نمایش گذاشت. پس از آن نیز در چند فیلم دیگر به هنرنمایی پرداخت. در سال ۲۰۰۰ فیلم گلادیاتور به کارگردانی ریدلی اسکات ساخته شد. او برای اولین بار در این فیلم در مقابل راسل کرو بازی کرد. دراین فیلم نیلسن در نقش لوسیا ظاهر شد که باعث شناخته شدن او در جهان به همین اسم شده‌است.

 

 

کانی نیلسن از رابطه قبلی خود صاحب یک پسر به نام سباستین شد. در سال ۲۰۰۴ با لارس اولریش درامر متالیکا وارد رابطه شد که حاصل آن یک پسر به نام برایس تادئوس اولریش-نیلسن می‌باشد. هم اکنون او به همراه لارس اولریش و دو فرزندش در سانفرانسیسکو زندگی می‌کنند.

 

 

از فیلم‌های معروف او عبارت‌اند از:

زن شگفت‌انگیز – لیگ عدالت – گلادیاتور – وکیل مدافع شیطان – شکار – ۳ روز برای کشتن – بازگشت به صفربیسیک – عکس یک‌ساعته – پیروی (مجموعه تلویزیونی) – سرباز – برادران – دونده – راشمور – نیمه‌شب ماندگار