بیوگرافی و عکسهای جدید و زیبای سحر قریشی

بیوگرافی و عکسهای جدید و زیبای سحر قریشی

سحر قریشی متولد 6 دی 1366 در تهران، بازیگر است.دیپلمه است، تنها یک برادر بنام سپهر دارد، دوبار ازدواج کرده که یکیش به طلاق منجر شده است، به عکاسی علاقه دارد، استقلالی است، و می گوید تابحال عمل زیبایی انجام نداده است.

 

 

علاقه سحر قریشی به بازیگری به قبل از ورودش به مدرسه باز می گردد.از همان دوران، وقتی که کارتون نگاه می کرد، شخصیت های کارتونی را تقلید می کرد، در همان زمان همه می گفتند که سحر قریشی روزی هنرپیشه می شود، وقتی به دوران دبیرستان رسید وارد حیطه تئاتر شد.

 

 

از طریق یکی از آشنایان همسرم به من پیشنهاد شد که تست بازیگری بدهم.من هم تست دادم و برای بازی در فیلم لج و لجبازی در سال 1388 قبول شدم سر فیلمبرداری فیلم لج و لجبازی بودیم که خیرابی مرا به آقای سهیلی زاده  برای سریال دلنوازان معرفی کرد که آمدم و تست دادم و برای بازی در نقش یلدا انتخاب شدم. سحر قریشی در سال 88 با این سریال به شهرت رسید.

 

 

اولین بار قبل از شروع بازیگری تقریبا در سن 17 سالگی در سال 83 با مهران اخوان ذاکر ازدواج کرد، اما این ازدواج بعد از پخش سریال دلنوازان در سال 88 به طلاق و جدایی ختم شد.و در حال حاضر با امید علومی ازدواج کرده است.

 

فیلم های سینمایی

●لج و لجبازی – ۱۳۸۸  ● همه چی آرومه – ۱۳۸۹  ● محرمانه تهران – ۱۳۹۰  ● گشت ارشاد – ۱۳۹۰ ● ساعت شلوغی – ۱۳۹۰ ● دوباره با هم – ۱۳۹۰ ● اکباتان – ۱۳۹۰ ● زن، مرد، زندگی – ۱۳۹۱   ● نازنین – ۱۳۹۲ ● روزگاری عشق و خیانت – ۱۳۹۲  ● دربست آزادی – ۱۳۹۲  ● پنج ستاره – ۱۳۹۲   ● آنچه مردان درباره زنان نمی‌ دانند – ۱۳۹۲  ● آتیش بازی – ۱۳۹۲  ● سه بیگانه در سرزمین ناشناخته – ۱۳۹۳  ● شیفت شب – ۱۳۹۳  ● شانس، عشق، تصادف – ۱۳۹۳   ● دو دوست – ۱۳۹۳  ● دریاکنار – ۱۳۹۳  ● تگرگ و آفتاب – ۱۳۹۳   ● من و شارمین – ۱۳۹۴  ● رسوایی ۲ – ۱۳۹۴    ● آبنبات چوبی – ۱۳۹۴   ● کارگر ساده نیازمندیم – ۱۳۹۵   ● عشقولانس – ۱۳۹۵  ● ثبت با سند برابر است – ۱۳۹۵   ● آس و پاس – ۱۳۹۵   ● بگذارید میترا بخوابد – ۱۳۹۵