بیوگرافی و عکسهای جدید بلیک لیولی بازیگر هالیوود

بیوگرافی و عکسهای جدید بلیک لیولی بازیگر هالیوود

بلیک لیولی در سال 1987 در لس آنجلس آمریکا در خانواده ای هنرمند متولد شد. پدرِ وی ارنی لیولی بازیگر و کارگردان هالیوود می باشد و مادرش الین لیولی نیز مدرس بازیگر و مدیر استعدادیابی بود به همین دلیل خیلی سخت نبود تا بلیک مسیر بازیگری را راحت تر از دیگران طی نماید.

اولین نقش آفرینی بلیک لیولی در فیلم « مرد شنی » محصول سال 1998 انجام شد. فیلمی که پدرش کارگردانی آن را برعهده داشت. پس از آن، بلیک به فیلم محبوب « خواهران سفر » پیوست و با ایفای نقش بریجیت به تجربه بازیگری اش افزود و توانست ستایش منتقدان را برانگیزد.اما این سریال « دختر شایعه ساز » بود که توانست نام بلیک لیولی را بر سر زبانها بیندازد و از او بازیگر مشهوری بسازد.

زمانی که برای بازی در فیلم « خواهران سفر » به محل انجام تست بازیگری رفته بود، بدون آنکه کاری انجام دهد فقط تصویرش را به کسانی که از او تست می گرفتند داد و سپس اتاق را ترک کرد! سازندگان هم گفتند که این همان بریجت است!

نکاتی که احتمالا درباره بلیک لیولی نمی دانید :

1-همبازی اش در سریال « دختر شایعه ساز » یعنی پن بدگلی را از زمانی که 11 ساله بوده می شناخته.

2-در دوران دبیرستان یکی از فعال ترین شاگردان مدرسه بوده و در انواع فعالیت های مدرسه نقش فعالی داشته است.از قد بلندی که دارد چندان راضی نیست.

3-قد لیولی 178 سانتی متر می باشد.

4-در سال 2012 با رایان رینولدز ازدواج کرد.

5-این دو هم اکنون صاحب یک دختر هستند.

6-برخی از فیلمهای محبوبش از این قرار هستند : « جادوگر شهر اُز » ، « زندگی زیباست » ، « ورتگیو » و « آنی هال »معروفترین بازیگرانی که تحت تاثیر بازیهایشان قرار گرفته کاترین هیپبورن، گریس کلی، آدری هیپبورن و مرلین مونرو بوده اند.

7-اصالتی انگلیسی، اسکاتلندی، ولزی و آلمانی دارد.

8-زمانی که بازی در فیلم « عصر آدالین » را به پایان رساند 2 ماهه باردار بود.