بیوگرافی و عکسهای جدید برایس دالاس هاوارد

بیوگرافی و عکسهای جدید برایس دالاس هاوارد

برایس دالاس هاوارد بازیگر، آمریکایی است. برایس دالاس هاوارد، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون فیلم سینمایی «Gold»، فیلم سینمایی «اژدهای پیت» و فیلم سینمایی «دنیای ژوراسیک» فعالیت داشته است.و از فیلم‌های معروف او می‌توان به فیلم خدمتکاران اشاره کرد.

 

 

برایس دالاس هاوارد در سال 1981 در لس آنجلس ایالت کالیفرنیای آمریکا به دنیا آمد. او دختر کارگردان مشهور آمریکایی و برنده جایزه اسکار، ران هاوارد است. مادرش چریل هاوارد بازیگر و نویسنده است. او در خانواده ای سینمایی بزرگ شد، مادربزرگ، پدربزرگ و عمویش کلینت هاوارد بازیگر هستند. او دو خواهر دوقلو کوچکتر از خودش به نامهای «جوسلین» و «پیجی» دارد که در سال 1985 به دنیا آمده اند و یک برادر به نام «رید هاوارد» که در سال 1987 به دنیا آمده است.

 

 

برایس دالاس هاوارد در گرینویچ کانکتیکات بزرگ شد چون والدینش عقیده داشتند که هر چهار فرزندشان باید به دور از زرق و برق سینما و شهرت بزرگ شوند. در بیشتر دوران کودکی اش او دسترسی زیادی به تلویزیون نداشت. او در دبیرستان بود که هنر را کشف کرد و به همراه دوستش ناتالی پورتمن یک کمپ هنری زدند. او در مدرسه درام دالاس ثبت نام کرد و فامیلی اش را به هاوارد تغییر داد تا بتواند از شهرت پدرش برای پیشرفت استفاده کند.

 

بین سالهای 1999 تا 2003 او در کنسرواتوری «استلا ادلر» در دانشگاه نیویورک تحصیل کرد و در سال 2003 در رشته درام فارغ التحصیل شد. سپس در برادوی مشغول بازیگری تاتر شد. برایس جوان در چندین فیلم پدرش حضور داشت در نتیجه خیلی با سینما بیگانه نبود. کارگردان سینما ام نایت شیامالان تحت تاثیر هنر او در برادوی قرار گرفت و او را برای نقش اول فیلمش به نام دهکده انتخاب کرد. او به خاطر بازی در فیلم «همان طور که تو دوست داری» نامزد جایزه بهترین بازیگر در سریال کوتاه یا فیلم تلویزیونی شد. بازی در فیلم خدمتکاران و موفقیت جهانی فیلم باعث شد که او هم به عنوان بازیگر فیلم شهرتی جهانی پیدا کند. او در 17 جون 2006 با بازیگر سینما و تلویزیون «سث گیبل» ازدواج کرد و آنها صاحب دو فرزند هستند.