بیوگرافی و عکسهای الچین سانگو بازیگر سریال عشق اجاره ای

بیوگرافی و عکسهای الچین سانگو بازیگر سریال عشق اجاره ای

الچین سانگو (۱۳ آگوست ۱۹۸۵، ازمیر) هنرپیشه ترک و مانکن. با حضور در تبلیغات تلویزیونی ترکیه تبدیل به یکی از نام هایی شد که بیشترین جستجو و بیشترین درآمد بین هنرپیشه های ترکیه را دارد. قبل از بازیگری در دانشگاه مرسین در رشته اپرا تحصیل کرده.

 

 

درسال ۲۰۱۷ در سریال عشق اجاره‌ای نقش دفنه را بازی می‌کند. با عملکردی که از خود نشان داد با دریافت سه جایزه پروانه طلایی و نامزد بیش از ۲۰ جایزه دیگر شد. اولین بار در سریال روزی روزگاری (۲۰۱۱)، سایز عشق (۲۰۱۲-۲۰۱۳)، حکایت یک عشق (۲۰۱۳-۲۰۱۴) سعید و شورا (۲۰۱۴) و سودام آلابورا (۲۰۱۵) و در سریال عشق اجاره ای (2017) ایفای نقش کرده.

 

 

الچین سانگو، با توجه به رسانه‌های اجتماعی و بر اساس آمارهای مختلف دیگر در سال ۲۰۱۶ دومین بازیگر محبوب ترکیه انتخاب شد.در سپتامبر ۲۰۱۶، بین بازیگران محبوب ترکیه دهمین نفری شد که تو اینستاگرم بیشترین فالوور را داشت.سانگو که فارغ التحصیل رشته اپرا از دانشگاه مرسین است بعد از پشت سر گذاشت کلاس های بازیگری، به بازی تو سریال های تلویزیون ترکیه پرداخت.

 

 

الچین سانگو به انتخاب لیست جهانی CB150 به عنوان یکی از زیباترین زنان جهان ثبت شده است.او همچنین با بازی در سریال عشق اجاره ای در دو فصل جوایز بسیاری از سوی مردم و بسیاری از آکادمی ها و مجلات ترک بدست آورد.