اکران مردمی فیلم سینمایی وقتی برگشتم با حضور بیرانوند و رعنا آزادی‌ور

اکران مردمی فیلم سینمایی وقتی برگشتم با حضور بیرانوند و رعنا آزادی‌ور

اولین اکران مردمی فیلم سینمایی وقتی برگشتم در پردیس سینمایی آزادی برگزار شد.چهارشنبه ۸ آذر اولین اکران مردمی فیلم سینمایی وقتی برگشتم در پردیس آزادی با حضور رعنا آزادی ور بازیگر، وحید موساییان کارگردان فیلم و با حضور علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس و سیروس الوند برگزار شد.

به گزارش نارگون و به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، این فیلم با استقبال فراوانی از طرف مخاطبان به نمایش در آمد.سیروس الوند قبل از نمایش فیلم گفت: سینما با مخاطب زنده است و من از شما می خواهم همچون گذشته از فیلم خوبی همچون «وقتی برگشتم» حمایت کنید. این فیلم متعلق به سینمایی است که دروغ نمی گوید و به همین دلیل هم سینمای موساییان را دوست دارم چون بسیار صادق است.

در ادامه وحید موساییان کارگردان فیلم نیز از همه کسایی که در تولید و پخش فیلم کنار او بودند قدردانی کرد.علیرضا بیرانوند نیز قبل از شروع فیلم خطاب به تماشاگرانی که به شدت او را تشویق می کردند، گفت: از اینکه در کنار وحید موسائیان همشهری ام فیلم «وقتی برگشتم» را می بینم، بسیار خوشحالم و امیدوارم در فعالیت های فرهنگی بیشتر شرکت کنم.بیرانوند قبل از نمایش فیلم به صورت نمادین برای وقتی برگشتم بلیت فروشی کرد.